Zapraszamy na Jarmaki Świąteczne

Zapraszamy na Jarmaki Świąteczne

Weekend pełen świątecznego klimatu – odwiedź nas na jarmarkach!

Takiego weekendu jeszcze nie mieliśmy w historii Wielkopolskiej Manufaktury Wódek. Będziemy na trzech jarmarkach świątecznych w jeden weekend! A że do świąt pozostało kilkanaście dni, przywieziemy nie tylko nasze najlepsze alkohole, ale również z gotowe zestawy prezentowe i pomysły na prezenty.

Gdzie nas szukać?

Poznań, Świąteczny Bazar Wyspiańskiego 26, sobota-niedziela 10-11 grudnia

Jeśli w weekend wybieracie się w okolice Areny i City Parku, zajrzyjcie na nasze stoisko podczas Świątecznego Bazaru na Wyspiańskiego 26. Będziemy tu wśród ponad 50 wystawców, a wśród atrakcji m.in. warsztaty piernikowe, spotkanie z gwiazdorem, występ chóru, muzyka na żywo. Czekamy na Was na Łazarzu w sobotę w godz. 10-20 oraz w niedzielę 12-18.

Murowana Goślina, Jarmark Bożonarodzeniowy, pl. Powstańców Wielkopolskich, sobota-niedziela 10-11 grudnia

Zapraszamy również, po sąsiedzku, na jarmark do Murowanej Gośliny! Tu oprócz lokalnych wystawców, program pełen atrakcji: wizyta Mikołaja, warsztaty i animacje dla dzieci, przejażdżki karuzelą wiedeńską czy wspólne kolędowanie. Odwiedzajcie nas przez cały weekend – w sobotę w godz. 12-20 oraz w niedzielę w godz. 11-17.

Oborniki Wielkopolskie, Wielki Jarmark Świąteczny, Rynek, niedziela 11 grudnia

W niedzielę będziemy wśród ponad 50 wystawców, którzy przyjadą na jarmark w Obornikach. W programie imprezy m.in. warsztaty plastyczne, koncerty m.in. Dixie Company oraz półfinalistki tegorocznego „Mam Talent” Karoliny Sydorowicz z zespołem. I oczywiście stoiska pełna pomysłów na prezenty. Będziemy na Was czekać w godz. 10-18 na Rynku w Obornikach.