WSPÓŁPRACA - Alkohole Premium

Jesteśmy producentem wysokogatunkowych, unikatowych alkoholi premium takich jak wódki, giny i nalewki oraz oferujemy usługi dla biznesu. W związku z ciągłym i dynamicznym rozwojem szukamy nowych sposobów na rozpowszechnienie naszych marek i dotarcie do jeszcze większej liczby klientów. Chcemy pomóc Twojemu biznesowi – podstawą naszej współpracy jest partnerstwo, co oznacza, że obie strony odnoszą korzyści. Zapewniamy pełne wsparcie naszych przedstawicieli, doradców handlowych i działu marketingu.

Zapraszamy do współpracy wszystkich pasjonatów dobrych alkoholi, którzy chcieliby spróbować swoich sił i oferować nasze produkty klientom zarówno indywidualnym, jak i biznesowym. Szczegóły współpracy ustalimy już w trakcie pierwszej rozmowy, a jeżeli będzie to niezbędne spotkamy się lub podpiszemy umowę. Wyróżnia nas terminowa realizacja zamówień i krótkie terminy dostaw. W szczególności zapraszamy do współpracy:

Hurtownie, sklepy specjalistyczne, sieci handlowe

Postaw na kraft! Wzbogać swoją ofertę o alkohole rzemieślnicze z Wielkopolskiej Manufaktury Wódek. Rynek alkoholi w Polsce i na świecie nieustannie się zmienia. Konsumenci coraz bardziej stawiają na jakość i chętniej kupują unikatowe produkty z Polski. Oferta naszych alkoholi w Państwa asortymencie podniesie obroty i zwiększy sprzedaż. Nasze alkohole przyciągają oko klientów – stawiamy na atrakcyjny design naszych opakowań. Nie zapominamy również o wyjątkowym smaku – ten zawsze jest najważniejszy.

Image
Image

Restauracje, kluby, puby

Nasze alkohole zdobywają nagrody w prestiżowych konkursach spirytusowych i cieszą się uznaniem w oczach najbardziej wymagających gości. Kraftowe wódki będą doskonałym uzupełnieniem do dań nie tylko kuchni polskiej, ale także do ciepłych przekąsek i dań mięsnych. Nasze giny nie tylko doskonale mieszają się w drinkach, ale wyborniej smakują solo, a nasze owocowe nalewki będą dodatkiem do niejednego deseru. Mogą Państwo liczyć na nasze fachowe porady, szkolenie pracowników oraz zaangażowanie w aktywnym promowaniu naszych marek w lokalu.

Restauracje, kluby, puby

Nasze alkohole zdobywają nagrody w prestiżowych konkursach spirytusowych i cieszą się uznaniem w oczach najbardziej wymagających gości. Kraftowe wódki będą doskonałym uzupełnieniem do dań nie tylko kuchni polskiej, ale także do ciepłych przekąsek i dań mięsnych. Nasze giny nie tylko doskonale mieszają się w drinkach, ale wyborniej smakują solo, a nasze owocowe nalewki będą dodatkiem do nie jednego deseru. Mogą Państwo liczyć na nasze fachowe porady i angaż w aktywnym promowaniu naszych marek w Twoim lokalu.

Image

B2B, klienci biznesowi

Managerom i przedsiębiorcom szukającym nietuzinkowego, a zarazem prestiżowego podarunku dla partnerów biznesowych, klientów i pracowników oferujemy pomysł na doskonały prezent. Nasze najwyższej jakości alkohole zadowolą podniebienia nawet najbardziej wymagających koneserów. Na specjalne życzenie przygotujemy spersonalizowane zestawy prezentowe. Zachęcamy również branże zajmujące się organizacją wesel i innych spotkań towarzyskich.

Image

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami za pomocą formularza.....

Wielkopolska Manufaktura Wódek S.A
ul. Polna 2162-095 Murowana Goślina
NIP: 7773260770
 
sklep@manufakturawodek.pl
Nasze Social Media: