WSPÓŁPRACA - Alkohole Premium

Pasja, tradycja, destylacja! Tym hasłem kierujemy się w Wielkopolskiej Manufakturze Wódek, tworząc unikatowe alkohole. Naszą specjalnością są rzemieślnicze wódki, giny i nalewki, oparte na tradycyjnych recepturach. Oprócz tego możemy zaoferować usługi dla Twojego biznesu: wprowadzenie towarów do składu podatkowego przy imporcie alkoholi, banderolowanie czy magazynowanie.

Aktywnie rozszerzamy sieć sprzedaży i lokali gastronomicznych, w których spróbujesz i kupisz alkohole Wielkopolskiej Manufaktury Wódek. Chcemy pomóc również Twojemu biznesowi – podstawą naszej współpracy jest partnerstwo, co oznacza, że obie strony odnoszą korzyści. Zapewniamy pełne wsparcie naszych przedstawicieli i doradców handlowych oraz działu marketingu.

Zapraszamy do współpracy wszystkich koneserów dobrych alkoholi, którzy chcą oferować nasze produkty klientom indywidualnym i biznesowym. Szczegóły współpracy ustalimy w trakcie pierwszej rozmowy, a jeżeli będzie to niezbędne spotkamy się lub podpiszemy umowę. Wyróżnia nas terminowa realizacja zamówień i krótki czas dostaw. W szczególności zapraszamy do współpracy:

Hurtownie, sklepy specjalistyczne, sieci handlowe

Postaw na kraft! Wzbogać swoją ofertę o alkohole rzemieślnicze Wielkopolskiej Manufaktury Wódek. Rynek alkoholi w Polsce i na świecie nieustannie się zmienia. Konsumenci doceniają wysoką jakość i coraz chętniej kupują unikatowe produkty z Polski. Oferta naszych alkoholi w Państwa asortymencie podniesie obroty i zwiększy sprzedaż. Stawiamy na atrakcyjny design opakowań – produkty Wielkopolskiej Manufaktury Wódek przyciągają oko na półce. Nie zapominamy również o wyjątkowym smaku – ten zawsze jest najważniejszy.

Image
Image

Restauracje, kluby, puby

Nasze produkty zdobywają nagrody i wyróżniania w prestiżowych konkursach alkoholowych i cieszą się uznaniem w oczach najbardziej wymagających gości. Kraftowe wódki będą wybornym uzupełnieniem do restauracyjnych dań, nie tylko kuchni polskiej. Nasze giny nadzwyczajnie mieszają się w drinkach, ale i doskonale smakują solo, a owocowe nalewki Wielkopolskiej Manufaktury Wódek będą trafionym dodatkiem do niejednego deseru. Mogą Państwo liczyć na nasze fachowe porady, szkolenie pracowników oraz zaangażowanie w aktywnym promowaniu naszych marek w lokalu.

Restauracje, kluby, puby

Nasze alkohole zdobywają nagrody w prestiżowych konkursach spirytusowych i cieszą się uznaniem w oczach najbardziej wymagających gości. Kraftowe wódki będą doskonałym uzupełnieniem do dań nie tylko kuchni polskiej, ale także do ciepłych przekąsek i dań mięsnych. Nasze giny nie tylko doskonale mieszają się w drinkach, ale wyborniej smakują solo, a nasze owocowe nalewki będą dodatkiem do nie jednego deseru. Mogą Państwo liczyć na nasze fachowe porady i angaż w aktywnym promowaniu naszych marek w Twoim lokalu.

Image

B2B, klienci biznesowi

Szukasz nietuzinkowego i prestiżowego podarunku dla partnerów biznesowych, klientów czy pracowników? Trafiłeś idealnie. Najwyższej jakości alkohole, których nie znajdziesz w marketach i masowych sklepach, będą zawsze dobrym wyborem. Zapoznaj się również z ofertą zestawów prezentowych z produktami Wielkopolskiej Manufaktury Wódek. A jeśli szukasz personalizowanych zestawów podarunkowych – skontaktuj się z nami – z przyjemnością przygotujemy takie dla Ciebie i Twojej firmy. Zachęcamy również branże zajmujące się organizacją wesel, konferencji i innych spotkań towarzyskich do zapoznania się z naszą ofertą.

Image

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami za pomocą formularza.....

Wielkopolska Manufaktura Wódek S.A
ul. Polna 2162-095 Murowana Goślina
NIP: 7773260770
tel. +48 61307 02 77
sklep@manufakturawodek.pl
Nasze Social Media: