Premiera whisky Skal

Prezentujemy nowy produkt – poznaj whisky Skål z Wielkopolskiej Manufaktury Wódek!

Jesień zapowiada się doprawdy interesująco w Wielkopolskiej Manufakturze Wódek. Przygotowaliśmy dla Was kilka premierowych produktów – czas odsłonić karty i pokazać pierwszy z nich. Od dawna pytaliście, czy mamy whisky w ofercie. Teraz możemy już śmiało odpowiedzieć – pewnie!.

Poznajcie Whisky Skål. To trunek wyprodukowany w rzemieślniczej destylarni w Szwecji, a zabutelkowany w Wielkopolskiej Manufakturze Wódek. Niezwykle wyrazisty i charakterny. To wytrawna, torfowa whisky single malt o złocistym odcieniu. Drzewny aromat ze słodkimi nutami wanilii, suszonych owoców i karmelu przyjemnie kontrastuje ze słonawym, korzennym i nieco pikantnym finiszem.

Nietypowe pochodzenie naszej whisky, aż prosiło się o intrygującą oprawę – stąd na etykiecie znajdziecie kreskówkowego wikinga wznoszącego toast, a nazwa „Skål!” to szwedzkie „na zdrowie”.  Każdą butelkę opatrzyliśmy etykietą z ręcznie wpisanym numerem oraz datą rozlewu. Pierwsza partia obejmuje nieco ponad tysiąc butelek. Whisky Skål zabutelkowana z mocą 46% i pojemnością 700 ml.

Whisky Skål już do kupienia w sklepie internetowym Wielkopolskiej Manufaktury Wódek.