Jarmark Wielkanocny w Muzeum w Szreniawie. Zapraszamy 1 i 2 kwietnia

Jarmark Wielkanocny w Muzeum w Szreniawie. Zapraszamy 1 i 2 kwietnia

Tu wielkanocny klimat z zajączkami i jajkami jest gwarantowany! Jeśli szukacie inspiracji na nadchodzącą Wielkanoc i chcecie zakupić tradycyjne wyroby – zapraszamy na Jarmark Wielkanocny w Muzeum Narodowym Rolnictwa w Szreniawie koło Poznania.

Weekend w Szreniawie zapowiada się niezwykle atrakcyjnie – oprócz stoisk handlowych z lokalnymi produktami, będzie można wziąć udział w pokazach wypieku chleba i wyrobu kiełbasy, zdobić wielkanocne ciasta i wyrabiać palmy czy podziwiać aranżacje wielkanocnych stołów. A to tylko część z zaplanowanych wydarzeń.

W sobotę i niedzielę 1 i 2 kwietnia będziemy dla Was ze stoiskiem z naszymi najlepszymi, rzemieślniczymi alkoholami Wielkopolskiej Manufaktury Wódek. Jeśli jeszcze ich nie znacie albo chcecie uzupełnić zapasy – zapraszamy! Chętnie opowiemy o Manufakturze i naszych produktach. I jak zawsze będziemy oferować rabaty na zakupy.

Jarmark Wielkanocny w Muzeum Rolnictwa w Szreniawie, ul. Dworcowa 5, Komorniki. Sobota-niedziela, 1-2 kwietnia 2023, godz. 11-17.